Páska proti korozi - Černá

Kód: H3453
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
539 Kč 652,19 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Páska proti korozi je speciální páska společnosti Heskins, která slouží k ochraně proti korozi mezi dvěma kovy. Její použití je velmi snadné. Páska je určena k vytvoření izolační bariéry. K dispozicí v rolích.

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3453
539 Kč
652,19 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Co je to galvanická koroze?

Galvanická koroze, také známá jako bimetalická koroze, je elektrochemický proces, při kterém jeden kov koroduje přednostně před jiným kovem, s nímž je v kontaktu s elektrolytem. Jeden působí jako anoda a druhý jako katoda. Výsledkem je, že jeden kov bude korodovat rychleji než obvykle (anoda), druhý bude úplně inhibován (katoda).


Způsoby, jak zabránit galvanické korozi

Existují různé způsoby, jak zabránit galvanické korozi. Heskins se zaměřuje na izolaci, to znamená na přerušení elektrického spojení izolací dvou kovů od sebe.

 

V reakci na požadavky zákazníků Heskins nabízí pásku na ochranu proti korozi, která působí jako izolátor mezi dvěma kovy, které by jinak byly v přímém kontaktu. Protikorozní páska je speciálně vyrobená plastová samolepicí páska určená k vytvoření izolační bariéry mezi dvěma kovy a zabránění galvanické korozi. Je to perfektní řešení v případě kdy spojujete dva kovy, jako je hliník a ocel. Adhezivní podklad pomáhá procesu nanášení, zajišťuje rovný povrch odolný vůči korozi, na který lze aplikovat váš druhý kov, což z něj činí efektivní a nákladově efektivní řešení.

Uvedená dielektrická pevnost pásky na ochranu proti korozi Heskins je 20 kV / mm.

V závislosti na množství objednávky můžeme vyrobit pásky v široké škále velikostí a tvarů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální pásky
Materiál: Plastová fólie s lepícím povrchem
Provedení: Odolný povrch proti korozi