Výstražný profil - Typ D

Kód: 10013D
Novinka
1 hodnocení
Značka: Knuffi
829 Kč 1 003,09 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Polyuretanové profily pohlcují i ty nejnáročnější nárazy a slouží k ochranně stěn, rohů a hran. Účinně zabraňují nárazům a lze je instalovat do skladových a výrobních prostor, na stroje a vozidla či stěny. Pomocí žlutočerných pásů poskytují vizuální varování. Profily lze využít vně i vevnitř.

Detailní informace

Rozměr: 50 x 20 x 1000 mm
| 10013D
829 Kč
1 003,09 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Výstražné a ochranné profily se využívají k ochraně rohů, hran a stěn. Výstražné profily jsou ideální do různých oblastí jako jsou sklady, dopravní trasy či výrobní zařízení. Profily účinně zabraňují úrazům a jejich využitím chráníte vaše zaměstnance, návštěvníky či stroje. Jejich poutavé barvy poskytují preventivní varování před zraněními a jinými nehodami.

 

Profily jsou vyrobeny z vysoce pružné polyuretanové pěny. Polyuretanové profily absorbují nejtvrdší nárazy díky své elastické povaze a lze díky nim účinně předcházet nehodám. Povrch je extrémně odolný proti oděru, odolný proti vlhkosti a je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. V oblasti provozní bezpečnostní slouží k ochraně hran a stěn a zabraňují poškození rohu či hran a poškození jiných předmětů či osob. Výstražné a ochranné profily lze využít v obchodech, skladech či ve výrobě. S těmito ochrannými profily snížíte prostoje práce i výroby. Kromě využití v různých oblastech lze profily také připevnit ke strojům či vozidlům.

 

Technické data

Tělo profilu: Recyklovatelná polyuretanová pěna

Povrch: PU fólie zabarvená reverzním tiskem a fixovaná na místo napěněním tak, že na vnější stranu není nanesena žádná barva

Lepidlo: Připevňuje se pomocí modifikovaného akrylového lepidla odolného vůči světlu a stárnutí

Adhezivní síla: 21N / 25mm

Teplotní odolnost: -40°C až +100°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Výstražné a ochranné profily
Teplotní odolnost: -40 až +100°C
Typ profilu: D
Najdete nás i na MALL.CZ